Дикий Геннадій Анатолійович

Родинна фірма отримала бюджетні кошти на будівництво вже збудованих сміттєвих майданчиків

1.       Місце (регіон) м. Біла Церква, Київська  область
2.       Орган влади, де сталося порушення Білоцерківська міська рада
3.       Порушник критерію «Політична корупція»
4.       Чиновник, який/яка підозрюється у здійсненні корупційних дій, партійна приналежність, рік народження Дикий Геннадій Анатолійович – голова Білоцерківської міської ради, на вибори йшов за підтримки ВО «САМОПОМІЧ»,  1969 р.н.
5.       Суть ймовірного порушення В грудні 2015 року Управління ЖКГ Білоцерківської міської ради уклало без тендеру договір із приватним підприємством «Будмаркет», яке належить сім`ї міського голови. Відповідно до договору «Будмаркет» мав протягом грудня 2015 року збудувати декілька майданчиків під сміттєві контейнери для ПрАТ «КАТП-1028» – ще однієї фірми, що також належить родині мера. В кінці грудня 2015 року «Будмаркет» отримав за збудовані майданчики понад 428 тисяч гривень.  Однак, як визнав міський голова Геннадій Дикий, сміттєві майданчики вже були збудовані його власним коштом задовго до його каденції. Тобто, ставши в листопаді 2015 року  міським головою, Дикий вирішив відшкодувати власні витрати.
6.       Порушення Закону, відповідальність Порушення: ст. 22,28,35 ЗУ Про запобігання корупції «Обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища». Ст. 364 ККУ «Зловживання владою або службовим становищем». Відповідальність: Карається виправними роботами, або арештом, або обмеженням волі, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
7.       Сума можливих збитків Понад 428 000 грн
8.       Додатки http://www.epravda.com.ua/publications/2016/06/10/595667/
9.       Коментар Міський голова Геннадій Дикий називає благодійністю виплату містом родинній фірмі півмільйона гривень. За його словами, сміттєві майданчики коштують дорожче ніж сплачено.
10.    Активісти руху «Під контролем» оскаржили порушення
  1.  ГУ Національної поліції України в Київській області.
  2. ДФІ в Київській області.
  3. Профільна комісія Білоцерківської міської ради.
  4. ГПУ.
  5. Керівні органи партії ВО «САМОПОМІЧ».
11. Результати перевірки повідомлень про корупційне правопорушення Триває досудове розслідування а фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Білоцерківської міської ради, які з метою одержання неправомірної вигоди, уклали договір №1098 від 08.12.2015 на будівництво 24 контейнерних майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів, внаслідок чого державі спричинено збитки на загальну суму 428 319 грн. Також, протокол за фактом порушення наразі перебуває на розгляді у суді стосовно Дикого Г.А., який з моменту обрання на посаду Білоцерківського міського голови Київської області, в порушення вимог ст. 36 Закону України «Про запобігання корупції», залишився засновником ПП «БУДМАРКЕТ», ПП «БЦ ІСТ СЕРВІС» та ПрАТ «КАТП-1028» і кінцевим бенефеціарним власником.