Дяченко Андрій Андрійович

Не вжив заходів щодо уникнення конфлікту інтересів

1.       Місце (регіон) Херсонська область
2.       Орган влади, де сталося порушення Каховська міська рада
3.       Порушник критерію «Конфлікт інтересів»
4.       Чиновник, який/яка підозрюється у здійсненні корупційних дій, партійна приналежність, рік народження Дяченко Андрій Андрійович – міський голова Каховки, член політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», 1973 р.н.
5. Суть ймовірного порушення 26.11.2015 на сесії Каховської міської ради Андрій Дяченко не повідомив про реальний конфлікт інтересів при розгляді питання щодо виділення в оренду земельної ділянки своїй дружині, яка є власником нежитлових приміщень, розташованих на вказаній земельній ділянці. У подальшому голова ради проголосував за прийняття цього рішення та особисто його підписав.
6. Порушення закону, відповідальність Порушення: ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Відповідальність: 172-7 КУпАП «Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів».
7.       Сума можливих збитків Встановлюється.
8.       Додатки
9.       Коментар Очікується.
10.    Активісти руху «Під контролем» оскаржили порушення
  1. ГПУ.
  2. НАЗК.
  3. ГУ НП В Херсонській області.
  4. Керівні органи політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
11. Результати перевірки повідомлень про корупційне правопорушення В квітні 2017 УЗЕ у Херсонській області ДЗЕ Нацполіції було складено 2 протоколи про адміністративне порушення мером м. Каховка Андрієм Дяченко. На 19 квітня призначено до судового розгляду справу Андрія Дяченка, мера м. Каховка, щодо порушення ст. 25, 28 Закону України «Про запобігання корупції». Суд визнав мера винним, але звільнив від відповідальності, так як вийшли адміністративні сроки порушення.