Галушка Володимир Зіновійович

Зловживання службовими повноваженнями

1.       Місце (регіон) Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, с. Верхня Липиця
2.       Орган влади, де сталося порушення Верхньолипицька сільської ради
3.       Порушник критерію «Наявність корупційних ризиків в роботі сільських рад»
4.       Чиновник, який/яка підозрюється у здійсненні корупційних дій, партійна приналежність, рік народження Галушка Володимир Зіновійович – голова Верхньолипицької сільської ради, безпартійний, обраний від політчної партії  “Громадянська позиція”, 1960 р.н.
5.       Суть ймовірного порушення Галушка Володимир Зіновійович, як особа уповноважена на виконання функцій місцевого самоврядування вимагав та одержував неправомірну вигоду у великoму рoзмірі (100 тис. грн) за передачу в оренду земельної ділянки площею 14 гектарів приватному підприємцю для проведення сільськогосподарських робіт на цій землі
6.       Порушення Закону, відповідальність Порушення: ч.3 ст.368 КК України «Одержання службoвoю oсoбoю, яка займає відпoвідальне станoвище неправoмірнoї вигoди у великoму рoзмірі пoєднане з вимаганням».

Відповідальність: позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

7.       Сума можливих збитків
8.       Додатки Нові подробиці корупційного скандалу: голову Верхньолипицької сільської ради затримали на подвійному хабарі (фото+відео)

Верхньолипицька сільська рада

Декларація

9.       Коментар
10.    Активісти руху «Під контролем» оскаржили порушення 1.    ГПУ