Гнида Тарас Григорович

Зловживання службовими повноваженнями

1.       Місце (регіон) м. Львів, Львівська область
2.       Орган влади, де сталося порушення Залізнична райадміністрація Львівської міської ради
3.       Порушник критерію «Наявність корупційних ризиків в роботі районої ради»
4.       Чиновник, який/яка підозрюється у здійсненні корупційних дій, партійна приналежність, рік народження Гнида Тарас Григорович – голова Залізничної РА Львівської міськради, безпартійний, 1971 р.н.
5.       Суть ймовірного порушення Гнида Тарас Григорович, як особа уповноважена на виконання функцій місцевого самоврядування вимагав та одержував неправомірну вигоду за невтручання у господарську діяльність суб’єктів господарювання, що працюють на території району. А також вирішував питання працевлаштування громадян в органи місцевого самоврядування. Голова РА отримав у якості хабара розрахунок за надання певних послуг особистого характеру (105 тис. грн – оплата за 7-ми денне перебування в одному із готелей Республіки Кіпр).
6.       Порушення Закону, відповідальність Порушення: ч.3 ст.368 КК України «Одержання службoвoю oсoбoю, яка займає відпoвідальне станoвище неправoмірнoї вигoди у великoму рoзмірі пoєднане з вимаганням».
В
ідповідальність: позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
7.       Сума можливих збитків
8.       Додатки Голова Залізничної РА Гнида за хабар планував відпочити на Кіпрі
Львівська міська рада
Декларація
9.       Коментар
10.    Активісти руху «Під контролем» оскаржили порушення 1.    ГПУ