Копійка Ігор Миколайович

Причетний до ймовірного зловживання владою

1.       Місце (регіон) м. Миколаїв, Миколаївська область
2.       Орган влади, де сталося порушення Миколаївська міська рада
3.       Порушник критерію «Політична корупція»
4.       Чиновник, який/яка підозрюється у здійсненні корупційних дій, партійна приналежність, рік народження Копійка Ігор Миколайович – депутат Миколаївської міської ради, партія «Оппозиційний блок», 1968 р.н.
5.       Суть ймовірного порушення Копійка І.М. брав участь у схемі з виділення ділянки під центр реабілітації з подальшою зміною цільового призначення та будівництва там автомобільної заправки в зеленій зоні біля житлових будинків.
6.       Порушення Закону, відповідальність Порушення: ст. 364 ККУ «Зловживання владою або службовим становищем», ст. 22 ЗУ Про запобігання корупції «Обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища».
Відповідальність: штраф від 150 до 400 нмд  або арешт на строк до 3 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 2 років.
7.       Сума можливих збитків Визначається
8.       Додатки Уточнюється.
9.       Коментар http://nikcenter.org/newsItem/3113
10.    Активісти руху «Під контролем» оскаржили порушення у серпні місяці
  1. Прокуратура Миколаївської області.
  2. ГУ Національної поліції в Миколаївській області.
  3. Керівні органи партії «Опозиційний блок».
11. Результати перевірки повідомлень про корупційне правопорушення 15 січня в Миколаєві було затримано підозрюваних в організації злочинного угруповання, керівником якого є заступник голови фракції «Опозиційний блок» Миколаївської міської ради Ігор Копійка. Їх підозрюють у систематичному розкраданні бюджетних коштів за ст. 364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем», та ст. 191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхм зловживання службовим становищем». У грудні 2017 року члени ОЗУ, намагаючись приховати свою злочинну діяльність, були викриті на передачі хабара у сумі 250 000 гривень співробітнику прокуратури, який завчасно повідомив про це своє керівництво.

25.01.2018 Заводський суд Миколаєва за клопотанням прокуратури Миколаївської області заарештував депутата Миколаївської міськради Ігоря Копійку на два місяці з правом внесення застави в розмірі 1 057 200 грн.