Орос Гейза Гейзович

Задекларовано недостовірну інформацію

1.       Місце (регіон) м. Берегове, Закарпатська область
2.       Орган влади, де сталося порушення Берегівська міська рада
3.       Порушник критерію «Прозорість та підзвітність»
4.       Чиновник, який/яка підозрюється у здійсненні корупційних дій, партійна приналежність, рік народження Орос Гейза Гейзович – депутат Берегівської міської ради, перший заступник міського голови, безпартійний, обраний від Демократичної партії угорців України, 1964 р.н.
5.       Суть ймовірного порушення Гейза Орос у своїх деклараціях за 2016-2017 рр. не вказав житло, що належать йому або членам його сім’ї на праві власності, знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування, при цьому вказав, що проживає у м. Берегове. Також, депутат не вказав даних (найменування, ЄДРПОУ) основного місця роботи та інших даних щодо джерел доходів своїх та сім’ї, водночас, зазначив суми таких доходів. Тому є підстави вважати, що Гейза Орос надав недостовірні відомості в декларації.
6.       Порушення Закону, відповідальність Порушення: ст.ст. 45,46 Закону України “Про запобігання корупції”, ст. 172-6 КУпАП (Порушення вимог фінансового контролю),  ст. 366-1 КК України (Декларування недостовірної інформації).
Відповідальність: штраф.
7.       Сума можливих збитків
8.       Додатки Декларація16
Декларація17
Берегівська міська рада
9.       Коментар
10.    Активісти руху «Під контролем» оскаржили порушення
  1. ГПУ.
  2. НАЗК