Піляк Іван Євгенович

Порушення законодавства в сфері державних закупівель

1.       Місце (регіон) смт. Східниця, Бориславська міська рада, Львівська область
2.       Орган влади, де сталося порушення Східницька селищна рада, Бориславської міської ради Львівської області з адміністративним центром у селищі міського типу Східниці.
3.       Порушник критерію «Наявність корупційних ризиків у роботі селищних рад»
4.       Чиновник, який/яка підозрюється у здійсненні корупційних дій, партійна приналежність, рік народження Піляк Іван Євгенович – Голова Східницької селищної ради, 1969 р.н., безпартійний.
5.       Суть ймовірного порушення За головування Івана Піляка Східницька селищна рада 15.02.2018р. уклала угоду на другу чергу реконструкції приміщень швидкої допомоги у смт. Східниця з МКП «Мажок» за 648,47 тис. грн. Першу чергу реконструкції завершили у грудні 2016 року, за 1,2 млн грн. Роботи проводило те ж таки підприємство «Мажор». Другу чергу, згідно з угодою, планувалось завершити до кінця лютого 2018 року. Співвласниками МКП «Мажор» є депутат Дрогобицької міської ради Віктор Тюска та екс-депутат Бориславської міськради Олександр Зварич. У грудні 2015 року Львівське обласне територіальне відділення АМКУ оштрафувало МКП «Мажор» за спотворення результатів торгів від тої ж таки Східницької  селищної  ради. Трирічний термін, протягом якого «Мажор» не може брати участь в торгах під час державних закупівель, спливає лише в кінці 2018 року. Проте це не заважає фірмі отримувати держзамовлення через неконкурентні процедури. За даними Prozorro, протягом минулого року та за перші два місця поточного МКП «Мажор» вже отримало замовлень на 7,78 млн грн. Всі замовлення лише від місцевих рад Східниці, Борислава та Дрогобича.
6.       Порушення Закону, відповідальність Порушення: ст.164-14 КУпАП (Порушення законодавства про закупівлі), ст. 191 КК України «Розтрата майна».  Відповідальність: штраф, виправні роботи, позбавлення волі.
7.       Сума можливих збитків Встановлюється
8.       Додатки https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-02-15-000932-a
Фірма депутатів-змовників завершить реконструкцію приміщення швидкої у Східниці за майже 700 тис. грн
9.       Коментар
10.    Активісти руху «Під контролем» оскаржили порушення
  1. ГПУ.
  2. Львівське обласне територіальне відділення АМКУ.
  3. ЗахіднДержаудитслужби.ий офіс