Вацак Геннадій Анатолійович

Не вжив заходів щодо уникнення конфлікту інтересів

1.       Місце (регіон) м. Вінниця, Вінницька область
2.       Орган влади, де сталося порушення Вінницька обласна рада
3.       Порушник критерію «Конфлікт інтересів»
4.       Чиновник, який/яка підозрюється у здійсненні корупційних дій, партійна приналежність, рік народження Вацак Г.А. – депутат Вінницької обласної ради, член комісії з питань законності, люстрації, боротьби з корупцією, депутатської діяльності, член партії  «Блок Петра Порошенка «Солідарність», 1972 р.н.
5.       Суть ймовірного порушення Під час розгляду питання № 4 «Про нагородження Почесною   відзнакою „За заслуги перед Вінниччиною” на пленарному засіданні 9 позачергової сесії 15.07.2016р., де в списку номінантів значився сам Вацак Г.А., він не оголосив про конфлікт інтересів і проголосував «ЗА», про що свідчять результати поіменного голосування.
6.       Порушення Закону, відповідальність Порушення: ст. 35 Закону України «Про запобігання корупції», ч. 1 ст. 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування». Відповідальність: ч.2 ст. 172-7 «Порушення умов щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів».
7.       Сума можливих збитків _
8.       Додатки http://www.vinrada.gov.ua/poimenne-golosuvannya-6.htm
http://www.vinrada.gov.ua/poryadok-dennij-ta-rishennya-9.htm
9.       Коментар  Чекаємо відповіді від чиновника.
10.    Активісти руху «Під контролем» оскаржили порушення
  1. НАЗК.
  2. Профільна постійна комісії Вінницької обласної ради.
  3. Голова Вінницької обласної ради.
  4. ГУ НП у Вінницькій області.
  5. Керівні органи партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
11. Результати перевірки повідомлень про корупційне правопорушення 17.01.2017 УЗЕ у Вінницькій області ДЗЕ НПУ складено та направлено до суду протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, стосовно депутата Вінницької обласної ради Вацака Г.А. за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.  Судом першої інстанції Вацака Г.А. визнано винним, йому присуджено сплатити штраф у розмірі 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 5100 грн.

Постановою Апеляційного суду Вінницької області від 11.05.2017 провадження у справі закрито у зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.