Великодний Андрій Вікторович

Отримав від міської ради 1,5 мільйона гривень на свою фірму

1.       Місце (регіон) м. Буча, Київська область
2.       Орган влади, де сталося порушення Бучанська міська рада
3.       Порушник критерію «Конфлікт інтересів»
4.       Чиновник, який/яка підозрюється у здійсненні корупційних дій, партійна приналежність, рік народження Великодний Андрій Вікторович – депутат Бучанської міської ради, член постійної комісії з питань містобудування та природокористування, приватний підприємець, член партії «Нові обличчя», 1971 р.н.
5.       Суть ймовірного порушення Навесні 2016 року ФОП Великодний А.В. виграв тендер на надання послуг з озеленення територій, утримання зелених насаджень та обслуговування газонів у комунального підприємства. Тобто Бучанська міська рада надала перевагу підприємцю – депутату, який є членом комісії містобудування та природокористування та представляє партію «Нові обличчя», яку очолює міський голова Ірпеня та яка має найбільше депутатів у місцевій раді.
6.       Порушення Закону, відповідальність Порушення : ст. 22, 28, 35 Закону України «Про запобігання корупції», ст. 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст.364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем».  Карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
7.       Сума можливих збитків 1 440 000 грн.
8.       Додатки http://www.kotsubynske.com.ua/2016/06/09/bucha-majzhe-15-mln-z-byudzhetu-za-hazony-deputatu-novyh-oblych/
9.       Коментар Коментар очікується
10.    Активісти руху «Під контролем» оскаржили порушення
  1. НАЗК.
  2. Державна фінансова інспекція в Київській області.
  3. Профільна комісія Бучанської міської ради.
  4. Керівні органи ПП «Нові обличчя».
  5. ГПУ.
11. Результати перевірки повідомлень про корупційне правопорушення Триває досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Бучанської міської ради під час проведення відкритих торгів із закупівлі послуг з озеленення територій, утримання зелених насаджень та обслуговування газонів та подальшого укладення договору про закупівлю товарів між Бучанською міською радою та ФОП Великодний А.В.