Веремеєнко Ольга Леоідівна

Виявлено ознаки незаконного збагачення

1.       Місце (регіон) м. Київ
2.       Орган влади, де сталося порушення Київська міська рада
3.       Порушник критерію «Прозорість та підзвітність»
4.       Чиновник, який/яка підозрюється у здійсненні корупційних дій, партійна приналежність, рік народження Веремеєнко Ольга Леонідівна – депутат Київської міської ради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 1972 р.н.
5.       Суть ймовірного порушення Депутат Київської міської ради Ольга Веремеєнко задекларувала за 2016-2017 рр. величезну кількість нерухомості на свою доньку та сестру. За даними декларації, донька та сестра не мають достатніх статків купувати земельні ділянки та нерухомість. Оскільки сімейне ПП «Акрілат-Хімконтракт», власником якого є чоловік депутатки, а вона сама керівником, з 2015 р. є фігурантом кримінального провадження за фактом ухиляння від сплати податків – є всі підстави вважати, що майно записане на доньку та сестру депутатки придбане за кошти Ольги Веремеєнко, що мають ознаки незаконного збагачення.
6.       Порушення Закону, відповідальність Порушення: ст.ст. 45, 46 Закону України “Про запобігання корупції”, ст. 172-6 КУпАП (Порушення вимог фінансового контролю), ст. 366-1 КК України (Декларування недостовірної інформації), ст. 368-2 КК України (Незаконне збагачення).

Відповідальність: штраф, позбавлення волі.

7.       Сума можливих збитків  –
8.       Додатки Декларація2016
Декларація2017
Ольга Веремеенко – депутат Киеврады — аферистка которая не платит налоги и торгует с россией
Багатії та злидні Київради: депутати не декларують дружин та їхні гроші
9.       Коментар
10.    Активісти руху «Під контролем» оскаржили порушення
  1. ГПУ.
  2. НАЗК