Веремеєнко Ольга Леонідівна

Виявлено ознаки незаконного збагачення

1.       Місце (регіон) м. Київ, Київська область
2.       Орган влади, де сталося порушення Київська міська рада
3.       Порушник критерію «Прозорість та підзвітність»
4.       Чиновник, який/яка підозрюється у здійсненні корупційних дій, партійна приналежність, рік народження Веремеєнко Ольга Леонідівна – депутат Київської міської ради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 1972 р.н.
5.       Суть ймовірного порушення Депутат Київської міської ради Ольга Веремеєнко задекларувала за 2016-2017 рр. величезну кількість нерухомості на свою доньку та сестру. За даними декларації, донька та сестра не мають достатніх статків купувати земельні ділянки та нерухомість. Сімейне ПП «Акрілат-Хімконтракт», власником якого є чоловік депутатки, а вона сама керівником, з 2015 р. є фігурантом кримінального провадження за фактом ухиляння від сплати податків – є всі підстави вважати, що майно записане на доньку та сестру депутатки придбане за кошти Ольги Веремеєнко, що мають ознаки незаконного збагачення.
6.       Порушення Закону, відповідальність Порушення: ст.ст. 45, 46 ЗУ “Про запобігання корупції”, ст. 172-6 КУпАП (Порушення вимог фінансового контролю), ст. 366-1 КК України (Декларування недостовірної інформації), ст. 368-2 КК України (Незаконне збагачення).
Відповідальність: штраф, позбавлення волі.
7.       Сума можливих збитків
8.       Додатки Декларація2016
Декларація2017
Ольга Веремеенко – депутат Киеврады — аферистка которая не платит налоги и торгует с россией
Багатії та злидні Київради: депутати не декларують дружин та їхні гроші
9.       Коментар
10.    Активісти руху «Під контролем» оскаржили порушення
  1. ГПУ.
  2. НАЗК