Янковий Олександр Григорович

Вимагання та отримання неправомірної вигоди

1.       Місце (регіон) смт Красятичі, Поліський район, Київська область
2.       Орган влади, де сталося порушення Поліська районна державна адміністрація
3.       Порушник критерію «Політична корупція»
4.       Чиновник, який/яка підозрюється у здійсненні корупційних дій, партійна приналежність, рік народження Янковий Олександр Григорович – екс-голова Поліської РДА Київської області, безпартійний, обраний від політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, 1956 р.н.
5.       Суть ймовірного порушення Янковий Олександр Григорович, як особа уповноважена на виконання функцій місцевого самоврядування (на момент скоєння злочину) вимагав та отримав неправомірну вигоду від голови правління однієї з місцевих громадських організацій хабар у розмірі 1,3 млн грн за сприяння у передачі в оренду земельних ділянок площею близько 300 га, розташованих в межах Поліського району.
6.       Порушення Закону, відповідальність Порушення: ч.3 ст.368 КК України «Одержання службoвoю oсoбoю, яка займає відпoвідальне станoвище неправoмірнoї вигoди у великoму рoзмірі пoєднане з вимаганням».
Відповідальність: позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
7.       Сума можливих збитків
8.       Додатки Про призначення О.Янкового головою Поліської районної державної адміністрації Київської області
У Київській області затримали чиновників на хабарі в 1,3 млн гривень

Голова РДА
Декларація
9.       Коментар
10.    Активісти руху «Під контролем» оскаржили порушення 1.    ГПУ