Юсипенко Олег Михайлович

Зловживання владою або службовими становищем

1.       Місце (регіон) м. Київ
2.       Орган влади, де сталося порушення Державне комунальне підприємство «Плесо» Київської міської ради
3.       Порушник критерію «Наявність корупційних ризиків в роботі»
4.       Чиновник, який/яка підозрюється у здійсненні корупційних дій, партійна приналежність, рік народження Юсипенко Олег Михайлович – в.о Генерального директора ДКП «Плесо», 1981 р.н.
5.       Суть ймовірного порушення Юсипенко Олег Михайлович, займаючи керівну посаду ДКП «Плесо» перерахував ТОВ «Торгово-промислова компанія «Олімп» 18,19 млн.грн. за невиконані в повному обсязі роботи з капітального ремонту Дарницького меліоративного каналу, який передбачав реставрацію та розчищення каналу.
6.       Порушення Закону, відповідальність Порушення: ст. 191 КК України «Розтрата майна».
Відповідальність: позбавлення волі, конфіскація майна.
7.       Сума можливих збитків Встановлюється.
8.       Додатки КП “Плесо” ремонтировало и чистило Дарницкий канал за 18 млн гривен только по документам
Договір
Юсипенко Олег Михайлович
9.       Коментар  –
10.    Активісти руху «Під контролем» оскаржили порушення 1.    ГПУ
11. Результати перевірки повідомлень про корупційне правопорушення Прокуратурою міста Києва зареєстроване кримінальне провадження від 07.06.2018 за фактом перерахування грошових коштів посадовими особами ДКП «Плесо» ТОВ «Торгово-промислова компанія «Олімп» за не виконані в повному обсязі роботи з капітального ремонту Дарницького меліоративного каналу, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України.

Нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва здійснюється Київською місцевою прокуратурою №10.