А ви знаєте, де купувати 1 л молока за 50 000 грн?

Аналізуючи закупівлі Кіровоградського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням активістами Всеукраїнським рухом проти політичної корупції «ПІД КОНТРОЛЕМ» була виявлена цікава ситуація, в якій ми не змогли прорахувати прості математичні дії.

Отже, Кіровоградський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням уклав договір з ТОВ “Валекс Ко” на закупівлю  1 л молока на суму 50 000 грн.

Перше, що ми подумали, що це звичайна технічна помилка. Але не так склалось, як гадалось! Аналізуючи укладений договір, ми не знайшли інформацію за яку кількість літрів Кіровоградський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням готовий заплатити ТОВ “Валекс Ко” 50 000 грн. Також, відсутня специфікація, що є обов’язковим додатком до договору.

Але ми не покладали надії на те, щоб знайти за скільки купує 1 л молока інтернат. Далі ми вирішили перевірити звіт про укладений договір. У ньому не зазначено аналогічну інформацію, а саме не були заповненні всі обов’язкові поля, чим було порушено вимоги оприлюднення інформації про закупівлю.

Для з’ясування причин такої ситуації громадські активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» передали наявні матеріали до правоохоронних органів.

Відповідний кейс “Під контролем” 

23 квітня 2018, “Result”