Активісти Руху “Під контролем” повідомили НАЗК про правопорушення з боку заступниці керівника секретаріату комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції

Активісти Руху “Під контролем” виявили два порушення у діях заступниці керівника секретаріату Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Орел Юлії Миколаївни. У серпні 2017 року вона придбала квартиру в Іспанії за 1,3 млн грн, не вказавши в уточнюючій декларації джерело надходження коштів на придбання майна. Також, згідно з декларацією за 2016 рік, в червні Юлія Орел придбала автомобіль Renault Latitude 2012 р. за ціну, більш ніж в два рази нижчу за ринкову.

У Національному агенстві з питань запобігання корупції отримали повідомлення від Руху про неправомірні дії Юлії Орел та зазначили, що придбання квартири буде перевірено під час проведення перевірки декларації особи уповноваженої на виконання фукцій держави та місцевого самоврядування на 2017 рік. Також повідомлено, що наразі вживаються заходи зі збору фактичних даних, на основі яких буде встановлено наявність чи відсутність у діях Орел Ю.М. порушення вимог статті 23 Закону України “Про запобігання корупції” (купівлі авто за ціною ймовірно нижче мінімальної ринкової).