Аналіз декларації Романа Харука, депутата Івано-Франківської міської ради, виявив нові факти. Розпочато кримінальне провадження

Роман Харук -депутат Івано-Франківської міської ради від партії ВО «Свобода» діяв в умовах реального конфлікту інтересів – цей факт підтвердився в результаті перевірки інформації, наданої активістами Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» в Івано- Франківській області до правоохоронних органів. Також були виявлені нові порушення закону щодо Харуком Р.Р. Під час опрацювання його декларації було  встановлено невідповідності даних щодо задекларованої вартості майна, грошових та інших активів депутата місцевої ради, з наявною податковою інформацією, на загальну суму майже  7 млн грн.

Довідково. Харук Р.Р. (кейс: http://control.net.ua/keysi/haruk-roman-romanovich/) придбав земельну ділянку на аукціоні, який проводився з порушеннями – без попереднього оголошення проведення. Крім того, депутат Харук Р.Р. голосував за зміну цільового призначення земельної ділянки, тобто діяв в умовах реального конфлікту інтересів. Факт купівлі земельної ділянки 16.04.2015  на аукціоні підтвердився. Цільове призначення землі на момент купівлі-для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. На сесії міської ради 08.07.2016 затверджувався відкоригований план території в межах вулиць Калуське шоссе-Горбачевського-Ціолковського, при цьому цільове призначення земельної ділянки Харука Р.Р. не змінювалось (залишилось те ж саме що і на момент купівлі). 11.10.2016 до ЄРДР внесено відомості за ч.1 ст. 364 КК України  за фактом відчуження земельної ділянки на аукціоні з порушенням Закону. Досудове розслідування проводиться слідчим  СВ Івано-Франківського ГУНП в області. 30.08.2017 розпочато кримінальне провадження за  ч. 1 ст. 368-2 КК України, досудове розслідування якого на даний час триває.