Штраф та розгляд справ у суді-депутати міських рад Вінницької області притягнуті до відповідальності

За результатом перевірки інформації від вінницьких активістів Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» у лютому-березні 2018 року притягнуті до відповідальності депутати міських рад Вінницької області  . 

Управлінням захисту економіки у Вінницькій області ДЗЕ НПУ 15.03.2018 стосовно Ольги Кухарчук  та  Віри Абрамович – депутатів Липовецької міської ради складено та направлено до суду протоколи про вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, за частиною 1 ст. 172-6 КУпАП. Про це повідомляють вінницькі активісти Всеукраїнського руху «Під контролем». Депутатки проігнорували вимоги законодавства і взагалі не подали свою електронну декларацію за 2016 рік до реєстру НАЗК. На теперішній час судовий розгляд у справах триває.

Сплатить штраф Тетяна Пащукдепутат Ладижинської міської ради -за не подання своєї електронної декларації за 2016 рік у встановлений законом термін. Про це свідчить постанова Ладижинського міського суду Вінницької області від 28.02.2018, якою депутата Ладижинської МР Пащук Т.О. визнано винною за частиною 1 ст. 172-6 КУпАП та притягнуто до відповідальності.

Щодо Геннадія Табачука (член партії «Українське Об`єднання Патріотів – УКРОП») – депутата Бершадської міської ради, котрий  не подав свою електронну декларацію за 2016 рік до реєстру НАЗК, тим  самим порушивши закон,  УЗЕ у Вінницькій області ДЗЕ НПУ 23.02.2018 складено та направлено до суду адміністративний протокол за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

   Загалом 87 повідомлень про порушення вимог законодавства посадовими та службовими особами області вінницькі активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції подали до ГПУ з вересня 2016 року і по теперішній час.  

 29 березня 2018, Всеукраїнський рух проти політичної корупції “Під контролем”