Геннадія Дикого, мера Білої Церкви, чекають в суді

Білоцерківський міськрайонний суд 23 жовтня розгляне справу щодо  Геннадій Дикого, міського голови Білої Церкви,  про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч.2 ст.172-4 КУпАП, а саме: порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності. Таку інформацію, оприлюднену на офіційному порталі Судової влади України, поширює Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем», який закликає усіх небайдужих громадян завітати до зали Білоцерківського міськрайонного суду           23 жовтня о 14.00. Справу розглядає голова суду Санін Володимир Миколайович

Довідково. Прокуратура висунула Геннадію Дикому обвинувачення в тому, що він поєднує роботу в органах місцевого самоврядування з підприємницькою діяльністю Перше засідання у справі Геннадія Дикого, мера Білої Церкви, мало відбутися 13 вересня 2017 року у Білоцерківському міськрайонному суді. Але голова міста до суду не з’явився На засідання прийшли депутати, представники ЗМІ та місцеві активісти. Голова суду Володимир Санін пояснив, що суд не отримав зворотнього повідомлення, тож чи дізнався міський голова про суд, невідомо.

Справка: ч.2 ст. 172-4 КпАП: Порушення особою встановлених законом обмежень щодо входження до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку (крім випадків, коли особа здійснює функції з управління акціями (частками, паями), що належать державі чи територіальній громаді, та представляє інтереси держави чи територіальної громади в раді (спостережній раді), ревізійній комісії господарської організації), тягне за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією отриманого доходу від такої діяльності.

Кейс на Дикого Г. А. http://control.net.ua/keysi/dikiy-gennadiy-anatoliyovich/