Хмельницька обласна рада порушує ЗУ «Про доступ до публічної інформації»

Активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «ПІД КОНТРОЛЕМ» здійснили моніторинг на предмет оприлюднення протоколів, висновків та рекомендацій постійних комісій Хмельницької обласної ради протягом 5 робочих днів.
Було виявлено порушення щодо оприлюднення протоколів, висновків та рекомендацій на офіційному сайті з 8 представлених комісій у раді, саме у постійної комісії з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.
Останній протокол опублікований 14 березня 2018 року.

Хоча, переглянувши новини на офіційному сайті, було виявлено, що 6 червня 2018 року та 12 липня 2018 року в постійної комісії з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування відбулись засідання.

Ми відправили запит на отримання інформації, щоб дізнатись:
1. Відповідальну особу ( Прізвище, ім’я та по батькові, посада) за оприлюднення протоколів, висновків та рекомендацій постійних депутатських комісій ради;
2. Копію документів, в яких міститься інформація про визначення відповіданої особи за оприлюднення протоколів, висновків та рекомендацій.

Отже, відповідальними особами за оприлюднення протоколів, висновків та рекомендацій постійних депутатських комісій ради є Войтович Наталія Володимирівна та Лужняк Наталія Володимирівна– консультанти Відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення.
Відповідальні особи за оприлюднення протоколів Хмельницької обласної ради порушують ЗУ ст. 15 Закону Про доступ до публічної інформації, тим, що на сайті обласної ради за 5 робочих днів не публікуються висновки, рекомендації та протоколи засідань постійних комісій.
Наступне засідання постійної комісії з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування відбудеться згідно графіку 19 вересня 2018. Чи зміниться ситуація далі?! Слідкуйте за новинами активістів руху «Під контролем».

А тим часом, для з’ясування причин такої ситуації, громадські активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» передали наявні матеріали до правоохоронних органів.

9 липня 2018, “Result”