Ігор Копійка -депутат Миколаївської міськради та 4 наближених до нього осіб підозрюються в організації злочинного угруповання

24 січня Заводський районний суд м. Миколаєва має обрати запобіжний захід для Ігоря Копійки- депутата Миколаївської міської ради, заступника голови фракції партії «Опозиційний блок»,  його сина, Миколи Копійки та Вадима Фолтіна- керівника ТОВ «ПІК «М Г Б». Наразі Ігор та Микола Копійки перебувають у лікарні, куди були доставлені 18 січня з засідання суду. Ще двоє фігурантів «справи Копійки»- Дмитро Рябець -помічник депутата І. Копійки, та підприємець Олег Тоболін заарештовані на 2 місяці з альтернативою внесення застави. Активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції у Миколаєвській області неодноразово зверталися до правоохоронних органів з приводу порушення закону депутатом І. Копійкою.

Хронологія подій. 15 січня в Миколаєві було затримано підозрюваних в організації злочинного угруповання, керівником якого є заступник голови фракції «Опозиційний блок» Миколаївської міської ради Ігор Копійка, а також його син Микола Копійка, помічник депутата Дмитро Рябець та керівники підконтрольних йому підприємств у сфері ЖКГ- Олег Тоболін та Вадим Фолтін. Їх підозрюють у систематичному розкраданні бюджетних коштів за ст. 364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем», та ст. 191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхм зловживання службовим становищем». У грудні 2017 року члени ОЗУ, намагаючись приховати свою злочинну діяльність, були викриті на передачі хабара у сумі 250 000 гривень співробітнику прокуратури, який завчасно повідомив про це своє керівництво. 18 січня Заводський райсуд міста Миколаєва прийняв рішення арештувати  на 2 місяці Дмитра Рябця (з правом внесення застави у 16 753 500 грн) та Олега Тоболіна (з правом внесення застави у 500 000грн). Ігор Копійка, його син Микола Копійка та Вадім Фолтін із зали суду були відправлені до лікарні. 22 січня Вадим Фолін на суді заявив про зміну адвоката і суддя погодився перенести розгляд справи на 24 січня. Ігор Копійка на засідання суду не з’явився. Депутат Копійка І.М. також є фігурантом справи у розслідуванні діяльності угруповання Миколи Титова, відомого як «Мультик».

Кейс на Копійку І.М.: http://control.net.ua/keysi/kopiyka-igor-mikolayovich/

Деталі розслідування на сайті НикВести:
http://nikvesti.com/news/politics/123353
http://nikvesti.com/news/politics/123083
http://nikvesti.com/news/politics/123293
http://nikvesti.com/news/politics/123327
http://nikvesti.com/news/politics/123087

23 січня 2018, Всеукраїнський рух проти політичної корупції “Під контролем”