КП «Управління ремонту та експлуатації автошляхів» Дніпровської міськради перевитратило бюджетні кошти. Відкрито кримінальне провадження.

За фактом придбання Комунальним підприємством «Управління ремонту та експлуатації автошляхів» Дніпровської міської ради за результатами проведення 2 закупівель контейнерів для збору твердих побутових відходів у ТОВ «Сучасні вантажівки» за цінами, які є вище середньоїринкової вартості, прокуратурою Дніпропетровської області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Довідково. Всеукраїнський рух проти політичної корупції звернувся до ГПУ з проханням перевірити факти порушення законодавства про публічні закупівлі комунальнім підприємством  «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» Дніпровської міської ради.  Директор КП Артур Оганесян у січні-липні 2018 року, уникаючи проведення відкритих торгів, підписав шість угод із ТОВ «Інкомеко» про послуги з ремонту та утримання автошляхів міста та ліквідації стихійних сміттєзвалищ на загальну суму 154,71 млн грн. Після укладення договорів, КП «УРЕА» підписує договори із обраним на власний розсуд субпідрядником «Інкомеко». Таким чином, роботи за невідомими цінами на половину вартості генпідряду виконає непрозоро обрана приватна фірма, яка, відповідно до довідки КП «УРЕА» про залучення субпідрядника на тендері Департаменту, орендує всю свою техніку невідомо в  кого. Надана  рухом «Під контролем» інформація підтвердилася, відкрилися нові порушення закону.

Кейси Оганесян А. А.

Оганесян Артур Аветікович

Оганесян Артур Аветікович