Представники Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» розпочали співпрацю з прокуратурою Луганської області

Прокуратура Луганщини оперативно реагує на звернення громадських організацій та активістів за наявності інформації про корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення на території регіону.

Зокрема, прокуратурою області опрацьовано інформацію, що надійшла від Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» щодо можливого  вчинення кримінальних правопорушень головою Новопсковської районної ради під час укладення з ТОВ «Лугатехпроект» договору підряду на проведення ремонту у хірургічному відділенні Новопсковського районного територіального медичного об’єднання на суму 1,2 мільйони гривень. За викладеними фактами розпочато кримінальне провадження.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх обставин кримінального правопорушення. Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області.

3 травня 2017, Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України