Вчимося боротися з корупцією на місцях!

23 вересня 2017 року в Києві для регіональних активістів Всеукраїнського руху проти політичної корупції був проведений навчальний треніг “Особливості громадського антикорупційного контролю на місцевому рівні”.

На тренінгу розглянули питання комунікації та співпраці з органами прокуратури, практичні аспекти імплементації антикорупційного законодавства на місцевому рівні, роботу із локальними та національними ЗМІ. Особливу увагу зосередили на методиці пошуку інформації для кейсів з відкритих джерел: Prozorro, Є-data тощо; розглянули особливості формування кейсів на тему “Державне фінансування партій”.
  
Ірина Діденко – прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України, ознайомила представників громадськості з правами та повноваженнями структур прокуратури, поліції, НАЗК та НАБУ. Підкреслила особливу роль структур правоохоронних органів у сфері  протидії корупції, навела факти взаємодії та реагування на кейси та запити, направлені Рухом  «Під контролем».
 
На особливостях комунікації  та співпраці з органами прокуратури на місцевому рівні зупинилась  Юлія Тарасюк – прокурор Одеської місцевої прокуратури № 2.
 
«Новий Закон “Про запобігання корупції”, який був ухвалений після Революції Гідності,  дає можливість притягнути до відповідальності  тих, хто порушує законодавство в сфері державних закупівель!»- наголосив   Гліб Канєвський – експерт з питань протидії корупції , проілюструвавши  свої розслідування порушень мером Білої Церкви Геннадієм Диким, які  призвели до відкриття кримінальних справ. 
 
Сергій Таран – директор Міжнародного інституту демократій –зупинився на питанні ефективної роботи з локальними та національними ЗМІ.
25 вересня 2017, Всеукраїнський рух проти політичної корупції “Під контролем”