Рішення суду щодо Олександра Смалія – депутата Криворізької міської ради, набрало законної сили

Визнано винним Олександра Смаліядепутата Криворізької міської ради, та набрало законної сили рішення Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 27.02.2018 за ч.1, 2 ст. 172-7 КУпАП (після оскарження рішення в апеляційному порядкута накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 4200 грн.

 Довідково. Активісти Дніпропетровської області Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» звернулись до ГПУ та  ГУ НП у Дніпропетровській області щодо порушення законодавства та зловживання службовим становищем Смалієм О.Б., членом Радикальної партії Олега Ляшка та депутатом Криворізької МР.   Під час участі у засіданнях постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, комунальної власності міста при підготовці рішень Криворізької МР щодо передачі земельних ділянок фізичним та юридичним особам,  брав участь у голосуванні за прийняття таких рішень, будучи  інженером-землевпорядником приватної фірми, котрий займався розробкю технічної документації цих земельних ділянок. Також він, зловживаючи службовим становищем та використовуючи підставних осіб, здійснював безоплатне придбання (приватизацію) земель на території с. Жуковка, м. Кривого Рогу, через рішення міськради.  За вказаними фактами УЗЕ в Дніпропетровській області ДЗЕ НП України 30.01.2018 складено 14 протоколів за ч.1, ч.2 ст.172-7 КУпАП.

Загалом 17 повідомлень про порушення вимог законодавства посадовими та службовими особами Дніпропетровської області активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції подали до ГПУ з вересня 2016 року і по теперішній час. 

2 квітня 2018, Всеукраїнський рух проти політичної корупції “Під контролем”