Скільки кг масла купила Власівська селищна рада за 50 000 грн?

Вже не вперше активістами Всеукраїнського руху проти політичної корупції «ПІД КОНТРОЛЕМ» під час аналізу закупівель в системі Prozorro, була виявлена цікава ситуація з рядом порушень під час закупівлі продуктів харчування, саме через звіт про укладений договір.

На сьогоднішній день очолює список порушників – Власівська селища рада, Кіровоградської області, і це відбувається систематично під час укладання прямих договорів з ТОВ “Молторг-Логістік» на закупівлю продуктів харчування, а саме масла та сиру.

Власівська селища рада уклала три договори з ТОВ “Молторг-Логістік» на закупівлю масла на суму 50 000 грн, на закупівлю творогу, сиру твердого на суму 70 000 грн та творогу і сиру твердого на 80 000 грн . У всіх трьох закупівлях кількість товару вказана по 1 кг. Тобто, сиру чи масла вони закупили відповідно по 50 000 грн за 1 кг.

Аналізуючи дані закупівлі, активісти Всеукраїнським рухом проти політичної корупції «ПІД КОНТРОЛЕМ» перевіряли звіти про укладені договори, в яких теж не було зазначено, яку ж кількість товару купує Власівська селища рада в ТОВ “Молторг-Логістік». Тобто, не були заповненні всі обов’язкові поля, чим було порушено вимоги оприлюднення інформації про закупівлю.

Також, окрім відсутності вищесказаної інформації , ще і відсутня специфікація, що є обов’язковим додатком до договору.

Щоб з’ясувати причин ситуації, активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» передали наявні матеріали до правоохоронних органів.

2 червня 2018, “Result”