Суд заарештував Ігоря Копійку – депутата Миколаївської міськради

25.01.2018 Заводський суд Миколаєва за клопотанням прокуратури Миколаївської області заарештував депутата Миколаївської міськради Ігоря Копійку на два місяці з правом внесення застави в розмірі 1 057 200 грн. Відповідне рішення ухвалила суддя Зінаїда Сухаревич. За клопотання прокурора Заводського відділу Миколаївської місцевої прокуратури №1 Бєлоцької  суд постановив застосувати до Копійки Ігоря Миколайовича запобіжний захід утримання під вартою з утриманням в СІЗО міста Миколаєва до 16 березня 2018 року включно. Також суд обрав запобіжний захід синові депутата Миколаївської міськради Ігоря Копійки Миколі у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Нагадаємо. Активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції у Миколаєвській області неодноразово зверталися до правоохоронних органів з приводу порушення закону депутатом І. Копійкою.

Хронологія подій.  Тиждень не міг обрати запобіжний захід Заводський районний суд міста Миколаєва заступнику голови фракції “Опозиційний блок” у Миколаївській міськраді Ігорю Копійці. Увечері 18 січня, коли термін його затримання закінчився, за скаргою депутата на самопочуття, його відправили до лікарні.  Згодом Копійка двічі не з’являвся до суду. Ще раніше, 15 січня в Миколаєві за пропозицію прокуророві хабара в 250 тисяч гривень затримали Ігоря Копійку, його сина Миколу, помічника депутата Дмитра Рябця, директора фірми “ПІК “МГБ” Вадима Фолтіна та підприємця Олега Тоболіна.

25 січня 2018, Всеукраїнський рух проти політичної корупції “Під контролем”