У ГПУ відбувся тренінг з організації комунікації працівників органів прокуратури

29-30 червня 2017 року у Генеральній прокуратурі України відбувся тренінг з організації зовнішньої та внутрішньої комунікації працівників органів прокуратури та щодо базових методів риторики, організований і проведений спільно з Консультативною місією Європейського Союзу в Україні та представниками Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем».

Заступник Генерального прокурора України Анжела Стрижевська, відкриваючи тренінг, наголосила на важливості навчання і самовдосконалення прокурорів у цьому напрямку.

Також на заході була присутня заступник Голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Жоель Ваштер. «Ефективна комунікація є критично важливою для будь-якої організації, адже, забезпечуючи постійний прямий та чіткий посил, інституції і установи можуть отримати підтримку від суспільства та збудувати консенсус», – зазначила вона.

Працівники Генеральної прокуратури прослухали виступи щодо інструментів комунікації, підготовки повідомлень, ефективного проведення інтерв’ю та основних принципів риторики.

11 липня 2017, Всеукраїнський рух проти політичної корупції “Під контролем”