З 2016 року прокуратура Черкаської області передала до суду майже 50 корупційних справ

Упродовж 2016 та поточного років органами прокуратури області скеровано до суду 49 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях про корупційні злочини, де 60 особам повідомлено про підозру. Судами до кримінальної відповідальності притягнуто 37 осіб. Про це розповів головний прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко.

Завдяки об’єднанню спільних зусиль задля досягнення результатів у боротьбі з корупцією органів прокуратури Черкащини та Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» за 3 місяці 2017 року до суду скеровано 2 обвинувальні акти щодо організованих груп стосовно 9 осіб у кримінальних корупційних провадженнях. Зокрема, зловживання владою або службовим становищем — 1, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем — 1.

Зачепив Сергій Овчаренко у ході доповіді і тему е-декларування.

– Масив інформації, який є в деклараціях, важко обробити, навіть нам, правоохоронним органам. Тому ми сподіваємося на співпрацю ЗМІ і громадськості, які допоможуть виявити нечесних держслужбовців. Вже були критичні публікації щодо нерухомості та транспортних засобів деяких представників міської влади. Ми на них відреагуємо, — відзначив Сергій Овчаренко.

19 квітня 2017 року, Інформаційне видання Черкащини “ВиЧЕрпно”